Astero B.V
Actief sinds: 28 april 2019
Astero is op zoek naar oplossingen die op vele vlakken het succes van het leven nastreeft. Jij bepaalt jouw geluk en gemak als je er voor open staat. Wij begrijpen dat obstakels oplossingen nodig hebben. Sta jij ervoor open om geholpen te worden? Maak kennis met ons assortiment en focus je op het creëren van oplossingen en genieten van de resultaten.
Vragen over je bestelling
Zijn er vragen over een bestelling die je hebt geplaatst? Raadpleeg de bestelstatus in je account. Per bestelling staan de contactgegevens van de bijbehorende verkopers vermeld. Raadpleeg de veelgestelde vragen voor meer informatie.
Wat doet de partner, wat doet bol.com
Onze partner Astero B.V is een professionele verkoper die via bol.com verkoopt. Maar wat betekent dit precies?
De belangrijkste verantwoordelijkheden van onze partner:
- zet het artikel te koop op bol.com
- zorgt dat de productinformatie klopt
- regelt de verpakking, mogelijke pakbon en levering
- mailt de factuur op aanvraag
- ontvangt en beoordeelt retouren
- zorgt voor de wettelijke garantie (bijv. reparatie of vervanging als het artikel niet goed is) en/of extra garantie
De partner kan dit ook laten doen door bol.com of andere bedrijven. De partner blijft wel altijd zelf verantwoordelijk.
De belangrijkste verantwoordelijkheden van bol.com:
- zorgt dat jij via bol.com kunt bestellen, betalen en retourneren zoals je bij ons gewend bent
- betaalt goedgekeurde retouren terug
Lees ook onze algemene voorwaarden over kopen bij andere verkopers.
Bedrijfsinformatie
HandelsnaamAstero B.V.VestigingsadresWarenarburg 12907CK Capelle aan den IJsselKvK nummer85022128Btw nummerNL863474597B01Handelsregister nummerLet op, het vestigingsadres is niet altijd gelijk aan het retouradres. Bekijk je bestellingenoverzicht om artikelen van Astero B.V retour te melden en naar het juiste adres te sturen.
Je bekeek
Levertijd
We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.
Bezorgopties
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
Snel
Niets